Przedszkole Integracyjne Sióstr Felicjanek im. Bł. Marii Angeli Truszkowskiej w Kaliszu


Przedszkole Integracyjne Sióstr Felicjanek w Kaliszu pszczółki motylki biedronki zajaczki żabki misie

Grupy przedszkolne

Dzień Babci i Dziadka - Misie

     Dnia 24 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu Babcie oraz Dziadków naszych „Misiów”.  Dzieci przedstawiły z tej okazji program artystyczny, do którego przygotowywały się z wielkim zaangażowaniem. Zanim jednak na scenie rozpoczęło się przedstawienie, Siostra Ada ciepło powitała wszystkich zebranych gości. Nasze trzylatki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a nawet zaprezentowały się, tańcząc Polkę.
     Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim Babciom oraz Dziadkom upominki – breloczki misie oraz obrazki z serduszkami. Nie zabrakło także wspólnych zabaw i tańców, które prowadził pan Szymon, nauczyciel rytmiki, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.  Babcie oraz Dziadkowie mieli okazję zatańczyć polkę, walczyka a nawet rock and roll’a ze swoimi wnukami i wnuczkami. Po zabawach i słodkim poczęstunku przyszła kolej na następną niespodziankę – zaproszono gości do kącika plastycznego. Była to świetna okazja do kreatywnego spędzania czasu. Dzieci wraz ze swoimi Babciami oraz Dziadkami wykonywali misia z wykorzystaniem materiałów różnego rodzaju.
    
    Nauczycielki grupy „Misie” pragną podziękować wszystkim Rodzicom za tak ogromne zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku, przystrojenie stołów oraz pomoc w sprzątaniu. Dziękujemy w szczególności trójce grupowej - pani Aleksandrze Widence, pani Annie Szkudlarek, pani Marcie Podwapińskiej.
                                              (M. G.)

 


« powrót