Przedszkole Integracyjne Sióstr Felicjanek im. Bł. Marii Angeli Truszkowskiej w Kaliszu


Przedszkole Integracyjne Sióstr Felicjanek w Kaliszu pszczółki motylki biedronki zajaczki żabki misie

Grupy przedszkolne

Łąkowe opowieści - zakończenie roku szkolnego z grupą Biedronki

      „Łąkowe opowieści”- tak brzmiał tytuł ostatniej uroczystości w grupie „Biedronki”, która zakończyła kolejny rok szkolny. Pożegnaliśmy kolegów, z którymi już się nie spotkamy, którzy od września będą kontynuować naukę w szkolnych ławkach, oraz kolegów i koleżankę, których od września  znów zobaczymy w murach naszego przedszkola.

      Spotkanie w auli rozpoczęło się od powitania wszystkich przez Dyrektor Przedszkola, Siostrę Adę. Dzieci zaprosiły gości na „Łąkowe opowieści”. Wcieliły się w rolę żabek, pszczółek oraz much. Śpiewały piosenki, inscenizowały ruchem treść utworów. Na zakończenie występu został wyświetlony film z czasu mile spędzonego w naszej grupie. Wszystkie dzieci dostały dyplom ukończenia roku szkolnego oraz pamiątkowe książki. Dwóch chłopców, Szymon Mikołajczyk oraz Szymon Gulczewski otrzymali dyplom ukończenia przedszkola i pamiątkową Biblię od Siostry Ady.

     Mamy nadzieję, że chwile spędzone w przedszkolu będą miłym wspomnieniem, a absolwenci będą nas chętnie odwiedzali. Serdecznie zapraszamy.

     Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku.

                                                                                (M. Z.)


« powrót